W Puszczy Kampinoskiej wkrótce ruszy namiastka aquaparku

Park wodny w granicach Kampinoskiego Parku Narodowego? Tak, i to już wkrótce. I wbrew pozorom wcale nie chodzi o podwyższony poziom wody w puszczańskich bagnach.

Taką atrakcję szykuje Julinek Park położony niemal w samym środku Puszczy Kampinoskiej, tuż przy drodze wojewódzkiej Leszno – Kazuń. Kiedyś była tam tylko zamknięta dla osób postronnych szkoła cyrkowa, a dziś  mamy tam do dyspozycji całkiem sporo atrakcji, w tym choćby rozbudowany w tym roku park linowy, tor tubingowy czy „dmuchańce”, a także place zabaw, ścianka wspinaczkowa czy mini golf. Jest też i hotel.

Teraz dojdą również atrakcje wodne. Na razie przedstawiciele obiektu nie ujawniają wielu szczegółów. „Oprócz kompleksu basenowego znajdziecie tam mnóstwo zjeżdżalni, wodnych atrakcji, splash pad, czyli strefę rekreacyjną z niewielką ilością wody, i wiele, wiele więcej!” – czytamy na profilu parku na Facebooku. Nieco więcej zdradzają opublikowane zdjęcia szykowanego obiektu.

Na razie nie wiadomo, kiedy owa Strefa Wodna zostanie udostępniona gościom. Park podaje jedynie, że stanie się to „wkrótce”.


Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

2 komentarze do wiadomości “W Puszczy Kampinoskiej wkrótce ruszy namiastka aquaparku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.