Mapa szlaków turystycznych w Kampinoskim Parku Narodowym

Poniższa mapa prezentuje kompletną sieć szlaków turystycznych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego oraz w bezpośredniej okolicy. Opracowanie uwzględnia zarówno szlaki piesze, jak i rowerowe, pomija jednak ścieżki dydaktyczne. Wykonałem ją tak, aby nadawała się do wydruku w formacie A4 i pozostawała w takiej formie czytelna.

Mapę bazuje na otwartych danych OpenStreetMap oraz Uzupełniająca Mapa Polski, a ponadto uzupełniłem ją swoją własną wiedzą. Odległości na szlakach wyliczyłem automatycznie w programie QGIS.

Mapa została przeze mnie udostępniono również w zasobach Wikipedii – oznacza to, że można z niej dowolnie korzystać i przetwarzać ją (również w celach komercyjnych), należy jednak przy tym oznaczyć pochodzenie materiału.

Opracowanie dostępne jest również jako PDF dopasowany do wydruku na A4

Jeśli macie jakieś uwagi do tej mapy, piszcie na p.kampinoska@gmail.com

Inne mapy KPN

Jeśli szukasz lokalizacji ciekawych miejsc w Puszczy Kampinoskiej, zobacz moją mapę atrakcji.

Polecam Waszej uwadze również schemat szlaków Kampinoskiego Parku Narodowego mojego autorstwa. Podobnie jak powyższe mapa jest on dostępny na wolnej licencji. Opracowanie może Wam się wydać nietypowe, dlatego nieco szerzej piszę o nim TU.

1 komentarz do wiadomości “Mapa szlaków turystycznych w Kampinoskim Parku Narodowym

  1. Ciekawe czy ktoś chodzi jeszcze po tzw. trasach nieznakowanych z przewodnika po puszczy z końca lat 80 i jak ma się to regulaminu Parku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *