Z ZTM ze Starych Babic do Truskawia

Zarząd Transportu Miejskiego poszukuje przewoźnika, który będzie obsługiwał lokalną linię dowozową L18. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 12 sierpnia, do godz. 10.00.

inia L18 umożliwi mieszkańcom z Truskawia, Izabelina i Hornówka (gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni) dojazd do sąsiednich Starych Babic, gdzie będą mogli się przesiąść do linii podmiejskich – 712, 714, 719 i 729, kursujących do os. Górczewska w Warszawie.Autobusy będą kursowały od poniedziałku do soboty, z częstotliwością co ok. godzinę na trasie: SKIBIŃSKIEGO (TRUSKAW) – Truskaw – Izabelin – Hornówek – Lipków – Stare Babice – RYNEK (STARE BABICE).

W pojazdach będą honorowane bilety ZTM ważne w drugiej strefie (dobowe, 3-dniowe, 30-dniowe, 90-dniowe i Bilet Seniora). Bilety jednorazowe i miesięczne, zgodnie z cennikiem ustalonym przez radę gminy, będzie mógł emitować także przewoźnik.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *