Przebudowa 3 maja się rozkręca

Wreszcie. Remont głównej ulicy gminy Izabelin zaczyna się na dobre. W związku z tym już od środy, 8 października, jej spory fragment zostanie wyłączony z ruchu.

Nieczynny będzie odcinek od ulicy Sierakowskiej do Sienkiewicza – dozwolony będzie tam tylko dojazd do posesji. Objazd zostanie poprowadzony ul. Krasińskiego (równoległą). Z komunikatu gminy Izabelin wynika, że prace nie zajmą wiele czasu. Ruch na tym odcinku zostanie przywrócony już od listopada.

Wkrótce powinien także ruszyć remont kolejnego odcinka 3 maja, tj. w Truskawiu, od ul. Parkowej do Bocianiej. Umowa z wykonawcą ma zostać podpisana już w tym tygodniu, a prace powinny się skończyć przed grudniem.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

1 komentarz do wiadomości “Przebudowa 3 maja się rozkręca

  1. Remont jest tak profesjonalnie przygotowany, że mieszkańcy są zaskakiwani brakiem wody, nagłymi komunikatami o zamknięciu 3 Maja dla ruchu, a na koniec okazuje się, że nie przygotowano objazdu dla autobusu 708.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *