Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! Oto zwycięzcy!

Rozstrzygnęliśmy już konkurs “Moje ulubione miejsce w Puszczy”. Spośród kilkunastu zgłoszeń zawierających kilkadziesiąt zdjęć jury w składzie: Jerzy Królikowski (czyli ja), Piotr Feliszek (współadministrator profilu Puszczy na Facebooku) oraz Marcin Zamorski (autor książek nagród, czyli „Puszcza Kampinoska i okolice – spacerem, rowerem”) wybrało trzy najlepsze zdjęcia. Każdy wytypował po jednym najlepszym. Oto one (kolejność losowa).

Zdjęcia przedstawiają florę i faunę Uroczyska Łuża. Miejsce którego wygląd za sprawą światła zmienia się z godziny na godzinę. Szczególnie urokliwie wygląda w blasku zachodzącego słońca. Często można spotkać Króla Łosia, a także ze względu na warunki tu panujące żmiję zygzakowatą.(fot. Krzysztof Błażejewski)

Zdjęcie ważki “jakich pełno w naszym lesie” (fot. Robert Rogalski)

26.03.2014, pomiędzy godziną 4:50 a 6:00, w okolicy rezerwatu Debły (pd.-zach. od rezerwatu), spacerkiem od strony Radzikowa, ulicą Brzozową, aż do wejścia na polanę (fot. Michał Iwaszko)

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

1 komentarz do wiadomości “Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! Oto zwycięzcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *