Konkurs fotograficzny “Moje ulubione miejsce w Puszczy”

Masz swoje ulubione miejsce w Puszczy Kampinoskiej? Zrobiłeś mu zdjęcie? Podziel się nim na profilu Puszczy na Facebooku. Autorzy trzech najlepszych fotografii otrzymają przewodniki „Puszcza Kampinoska i okolice – spacerem, rowerem” autorstwa Marcina Zamorskiego. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca!

Szczegółowe zasady
Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie zdjęcia wykonane przez uczestnika, prezentujące Puszczę Kampinoską (tj. obszar KPN) lub otulinę Parku. Każde zgłoszenie musi zawierać
• imię i nazwisko autora,
• adres wysyłki nagrody,
• krótki opis miejsca wykonania zdjęcia/zdjęć.

W jednym zgłoszeniu można wysłać kilka zdjęć, ale nagrodę można otrzymać tylko za jedną fotografię. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury w składzie: Jerzy Królikowski i Piotr Feliszek (administratorzy profilu Puszczy Kampinoskiej na Facebooku) oraz Marcin Zamorski (autor przewodnika „Puszcza Kampinoska i okolice – spacerem, rowerem”).

Zdjęcia zarówno zwycięzców, jak i pozostałych uczestników zostaną opublikowane na profilu Puszczy Kampinoskiej na Facebooku. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na nieodpłatne opublikowane konkursowych zdjęć oraz imion i nazwisk ich autorów. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do niepublikowania zdjęć niskiej jakości.

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Zdjęcia należy wysłać na adres p.kampinoska@gmail.com lub na facebookowy profil Puszczy Kampinoskiej (w formie wiadomości, a nie komunikatu na tablicy)

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *