Rusza modernizacja parkingu w Granicy

http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_226/img_226_01.jpgZgodnie z oczekiwaniami własnie ruszyły prace nad modernizacją infrastruktury turystycznej w Granicy (gm. Kampinos). Jak podaje Kampinoski Park Narodowy, w związku z tym tamtejszy parking oraz polana turystyczna zostają zamknięte do odwołania. Nie jest to jednak powód, by omijać do miejsce. Zarówno samochody i motocykle, jak i autokary będą mogły zatrzymywać się na bezpłatnym parkingu tymczasowym.

Prace będą się składały z trzech elementów.
http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_227/img_227_01.jpg• Po pierwsze, przebudowy parkingu (teren A). Zamówienie przewiduje: roboty rozbiórkowe, ziemne, wykonanie pakże instalację wiat, tablic informacyjnych, koszy na śmieci, ogrodzenia czy oświetlenia.
• Drugim elementem prac będzie zagospodarowanie pobliskiej polany (teren B), w tym instalację: wiaty piknikowej, miejsca na ognisko, tablicy informacyjnej, koszy na śmieci, piaskownicy, boiska czy oświetlenia.
• Trzeci etap polega na zagospodarowaniu zieleni na terenach A i B.

Przebudowa parkingu ma być gotowa do końca listopada br. Prace na polanie mają się skończyć do końca sierpnia 2014 roku. Z kolei zagospodarowanie zieleni na terenach A i B powinno się zakończyć do końca listopada 2014 roku.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *