(Komunikacyjny) przegląd wydarzeń z Puszczy

Poza jednym wyjątkiem tym razem w przeglądzie dominują informacje związane z komunikacją i transportem:

1) Ul. Mościckiego w Lipkowie już gotowa po remoncie, także od 2 października autobusy 714 i L18 wracają tam na swoje dotychczasowe trasy.
2) Komunikacyjna nowość od 1 października. Staraniem Wójta Gminy Kampinos tego dnia rusza nowa linia autobusowa na odcinku Leszno (pętla) – Sochaczew (Pl. św. Dominika) – Leszno. Posiadacze biletów miesięcznych (jak mniemam także i kwartalnych, ale tego gmina Kampinos nie pisze wprost) nie będą ponosić na tym odcinku odpłatności z tytułu przejazdu. Inne osoby zobowiązane są do wykupienia biletu za przejazd zgodnie z obowiązującym cennikiem. Rozkład dostępny jest tu.
3) Gmina Czosnów rozstrzygnęła kolejną edycję konkursu fotograficznego. Zachęcam do oglądania zwycięskich prac. Jak zwykle piękne!
A propos… pamiętajcie, że do 15 października można przesyłać zdjęcia do konkursu fotograficznego Kampinoskiego Parku Narodowego. Tematem zdjęć ma być LATO.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *