Parking i polana w Granicy wkrótce do remontu

http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_226/img_226_01.jpgKampinoski Park Narodowy ogłosił przetarg na modernizacje infrastruktury turystycznej w Granicy. Prace będą się składały z trzech elementów. Po pierwsze, przebudowy parkingu (teren A). Zamówienie przewiduje: roboty rozbiórkowe, ziemne, wykonanie pakże instalację wiat, tablic informacyjnych, koszy na śmieci, ogrodzenia czy oświetlenia.
http://bip.kampinoski-pn.gov.pl/components/com_remository_files/file_image_227/img_227_01.jpg
Drugim elementem prac będzie zagospodarowanie pobliskiej polany (teren B), w tym instalację: wiaty piknikowej, miejsca na ognisko, tablicy informacyjnej, koszy na śmieci, piaskownicy, boiska czy oświetlenia. 

Trzeci etap polega na zagospodarowaniu zieleni na terenach A i B.

Przebudowa parkingu ma być gotowa do końca listopada br. Prace na polanie mają się skończyć do końca sierpnia 2014 roku. Z kolei zagospodarowanie zieleni na terenach A i B powinno się zakończyć do końca listopada 2014 roku. 

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

2 komentarze do wiadomości “Parking i polana w Granicy wkrótce do remontu

  1. I całe szczęście. Niech przynajmniej parki narodowe nie zostaną zadeptane przez tłuszczę. Pieszczoszkom, którym przeszkadzają komary i którzy chcą spędzać wolny czas w miłym ciepełku przy wódeczce, grillu itp. słodkiej konsumpcji, proponuję Chorwację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *