Co nowego na blogu?

Drodzy czytelnicy! Ciesząc się z coraz większej liczby stałych i okazjonalnych czytelników bloga, wprowadziłem w tym tygodniu kilka drobnych zmian.
Po pierwsze, dotyczą one zaprezentowanej w zeszłym tygodniu mapy atrakcji turystycznych. Dodałem do niej kilka nowych obiektów oraz kategorii, w tym atrakcje związane z kolejnictwem z sochaczewską wąskotorówką na czele :)! Jeszcze raz podkreślam ponadto, że mapa z biegiem czasu będzie rozwijana. Mam świadomość, że wciąż brakuje na niej wiele ciekawych atrakcji. Z pewnością trafią one na mapę, jak tylko zmierzę ich dokładną pozycję w terenie.

 

Zmiany zaszły także w wersji mapy dla odbiorników GPS. Obiektom z różnych kategorii przyporządkowałem różne sygnatury. Ponadto do każdego z nich dodałem krótki opis każdej z atrakcji.

Kolejna zmiana dotyczy tagów. Wcześniej wszystkie newsy dotyczące puszczańskich miejscowości trafiały do kategorii “w otulinie”. Od tego tygodnia zastąpiłem ją oddzielnymi kategoriami dla poszczególnych gmin. Dzięki temu łatwiej będzie Wam znaleźć informacji z poszczególnych regionów Puszczy i jej otuliny.

Zapraszam do czytania!

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *