Zamkną drogę między Izabelinem i Starymi Babicami

Wygląda na to, że po wielu latach oczekiwań i licznych unieważnionych przetargach wreszcie uda się wyremontować ciąg ulic Izabelińskiej i Sienkiewicza stanowiących najkrótsze połączenie Starych Babic z Izabelinem. Nim to jednak nastąpi, czeka nas trochę utrudnień.

Od poniedziałku (13 maja) obie ulice zostaną zamknięte dla ruchu, w tym dla autobusu L18. Objazdy poprowadzono następującymi drogami powiatowymi: ul. 3 Maja, ul. ks. Aleksandra Fedorowicza, ul. Lipkowską (na terenie gminy Izabelin), a następnie ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza, ul. Ignacego Mościckiego, ul. Henryka Sienkiewicza (na terenie gminy Stare Babice).

Remont drogi powiatowej Stare Babice - Izabelin
Remontowany odcinek drogi powiatowej

Wprawdzie urzędowe komunikaty tego nie precyzują, ale można się domyślać, że zamknięcie nie będzie dotyczyło całego ciągu tej drogi powiatowej. Fragment ulicy Sienkiewicza w Izabelinie (od ul. 3 maja do ul. Sapiehy) udało się bowiem wyremontować jeszcze w ostatnim sezonie jesiennym.

Kiedy droga zostanie przywrócona dla ruchu? Jak można przeczytać w komentarzach na Facebooku, tego nie wiedzą nawet lokalni samorządowcy.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *