Używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania i wyświetlać (nie)spersonalizowane reklamy. Wyrażenie zgody na te technologie umożliwi nam przetwarzanie danych, takich jak zachowanie przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Do tej mapy należałoby dodać jeszcze drewniany kościół w Kampinosie,dwa duże dęby: "Fryderyk" i "Stefan",które rosną również w Kampinosie,niedaleko drewnianego kościoła po drugiej stronie ulicy,Poleskie Dęby przy zielonym pieszym szlaku,w pobliżu Nowego Polesia,400-letni Dąb Jagiellon,znajdujący się przy żółtym pieszym szlaku między Rzepową Górą,a Demboskimi Górami i cmentarz kolonistów w Miszorach. Cmentarzy kolonistów jest jeszcze kilka,które nie są na tej mapie wymienione,ale znajdują się one poza szlakami turystycznymi i często na podmokłych terenach,więc ich lokalizacji nie podaję.
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Skoro już poruszamy temat cmentarzy mennonickich,to jeszcze w Famułkach Łazowskich jest taki cmentarz (a właściwie jego pozostałości). I również oznaczony jest tablicą informacyjną.
We Władysławowie z tego co pamiętam,to chyba nie ma żadnych pozostałości nagrobków,jest tylko tablica informująca o tym,że był tu cmentarz.
Trupi pagórek Józefów za Kampinosem w kierunku Górek. Kapliczka na Bromierzyku. Pomnik PTK w Dąbrowie. Kamień plutonu Orlika. Szkoda ze juz nie ma Kwatery Atomowej 🙂
Dokładnie tak: niszczejąca tablica informacyjna, bez nagrobków.