Suche lato

Z pozoru można pomyśleć, że zdjęcia przedstawiają dwa różne miejsca. Tymczasem oba zostały wykonane na moście nad kanałem Łasica w okolicach Famułek Brochowskich. Na zdjęciu, jakie dziś wykonałem, widać że tegoroczne lato w Puszczy z pewnością zaliczymy do suchych. Dla porównania zamieściłem również zdjęcie sprzed 5 lat – 2010 rok był oczywiście o wiele bardziej wilgotny.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

1 komentarz do wiadomości “Suche lato

  1. To samo w Truskawiu – bagna i strumyk przy żółtym i czarnym szlaku praktycznie wyschnięte. Czy to ma jakiś duży wpływ na przyrodę, czy zdarza się od czasu do czasu i nie jest niczym niezwykłym ani zbyt szkodliwym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *