Piękne Mazowsze w obiektywie, po raz szósty

Wyłoniono zwycięzców VI edycji konkursu „Mazowsze bliskie sercu”. Wybór najlepszych prac nie był łatwy, dlatego jury przyznało także trzy wyróżnienia. 7 grudnia br. w Muzeum Niepodległości w Warszawie, autorzy najciekawszych fotografii odebrali nagrody z rąk przedstawicieli Samorządu Województwa Mazowieckiego – marszałka Adama Struzika i członka zarządu Wiesława Raboszuka. Konkurs „Mazowsze bliskie sercu” organizowany jest od 2006 roku. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Mazowsze – widoki ze świata”. Po raz pierwszy wprowadzone zostały kategorie wiekowe do 13 roku życia i powyżej 13 roku życia. Nabór prac trwał od 1 czerwca do 14 października. W tym czasie nadesłano ponad 2 tys. zdjęć przedstawiających krajobrazy oraz architekturę naszego regionu.
Konkurs „Mazowsze bliskie sercu” organizowany jest od 2006 roku. Temat przewodni tegorocznej edycji to „Mazowsze – widoki ze świata”. Po raz pierwszy wprowadzone zostały kategorie wiekowe do 13 roku życia i powyżej 13 roku życia. Nabór prac trwał od 1 czerwca do 14 października. W tym czasie nadesłano ponad 2 tys. zdjęć przedstawiających krajobrazy oraz architekturę naszego regionu.

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *