Chopin tym razem w Kampinosie

Zapraszam Państwa na kolejny koncert VII letniej edycji Festiwalu Muzycznego „W Krainie Chopina”. W najbliższą niedzielę, 24 lipca, spotkamy się z muzykującą rodziną. Współpracujący z festiwalem znakomity wiolonczelista prof. Andrzej Wróbel wystąpi tym razem wspólnie ze swoją żoną Elżbietą i córką Anną – grającymi również na wiolonczelach. Koncert na trzy wiolonczele odbędzie się w Kampinosie, w zabytkowym drewnianym kościele p.w. Wniebowzięcia NMP. Kościół – o wystroju polskiego baroku – został wzniesiony w latach 1773 -1782 z sosny ze starodrzewu. Kampinos leży między puszczą a rzeką Bzurą, gdzie znajduje się mnóstwo zachwycających zakątków przyrody i czarownych, malowniczych krajobrazów. Serdecznie Państwa namawiam by po koncercie udać się na poszukiwanie tych miejsc i w ciszy delektować się ich niepowtarzalnym pięknem.

Zapraszam do „Krainy Chopina”
Mariusz Dżyga
Dyrektor Festiwalu
Informacje o następnych koncertach festiwalowych znajdują się na oficjalnej stronie festiwalu www.chopinfestiwal.wilkomirski.org.pl w dziale: „Kalendarium”.

NIEDZIELA 24 LIPCA GODZINA 12.00 – KAMPINOS
KOŚCIÓŁ p.w. WNIEBOWZIĘCIA NMP
KONCERT
wykonawcy:
Rodzinne Trio Wiolonczelowe
Anna Wróbel
Elżbieta Piwkowska-Wróbel
Andrzej Wróbel
organizatorzy:
Wójt Gminy Kampinos
Parafia Wniebowzięcia NMP w Kampinosie
Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego
dofinansowanie: Władze Samorządowe Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wstęp wolny.

Towarzystwo Muzyczne im. K. Wiłkomirskiego
www.wilkomirski.org.pl
poczta@wilkomirski.org.pl 

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *