Kampinoski konkurs fotograficzny

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Kampinoskiego Parku Narodowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału w corocznym konkursie fotograficznym i wystawie pod nazwą „Puszcza Kampinoska w obiektywie: Przewodnik po Krainie Chopina”, którego celem jest promocja Kampinoskiego Parku Narodowego.
Zgodnie z przysłowiem „cudze chwalicie, swojego nie znacie” organizatorzy konkursu i wystawy odwołują się do wrażliwości fotografujących i zachęcają do uczestniczenia w prezentacji swoich fotografii przedstawiających bogatą historię i piękno przyrody KPN.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu, koncert i otwarcie wernisażu prac nastąpi 20 listopada 2010 r. o godzinie 17:00, po Walnym Zabraniu członków TPKPN, w salach Dyrekcji KPN w Izabelinie przy ulicy Tetmajera 38.

Konkurs Fotograficzny „Puszcza Kampinoska w obiektywie: Przewodnik po Krainie Chopina” wpisuje się w tym roku w ramy Festiwalu Muzycznego w Krainie Chopina, który zainicjowany został w 2005 roku przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego z siedzibą w Starych Babicach.

Prace można nadsyłać do 30 października 2010 r.
Regulamin i więcej informacji o konkursie

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *