Powstanie kolejna kampinoska galeria

Tydzień temu pisałem o pracach budowlanych przy galerii handlowej Tesco przy ul. Arkuszowej w Warszawie (okolice polany Opaleń). Jadąc dziś przez Laski zobaczyłem baner informujący, iż wkrótce w okolicy Puszczy Kampinoskiej powstanie kolejna galeria.

Nowa inwestycja to “Pasaż Izabelin” – jak sama nazwa wskazuje, powstanie w Izabelinie, a konkretnie na rogu ulic Matejki i Krasińskiego (kilkaset metrów od dyrekcji KPN-u). Nie ma się jednak co obawiać, budynek na szczęście nie będzie wielki – w planach jest 2-kondygnacyjny budynek i 35 miejsc parkingowych. Na razie inwestor poszukuje najemców i nie informuje o planowanym terminie oddania pasażu do użytku.
Ale co innego jest w tej inwestycji interesującego. Na stronie pasażu można znaleźć informację, że obecnie w gminie Izabelin mieszka 10,5 tys. mieszkańców, a przez najbliższe 6 lat może ich przybyć nawet 6,5 tysiąca! Ciekawe, gdzie się pomieszczą…

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

1 komentarz do wiadomości “Powstanie kolejna kampinoska galeria

  1. Jakos się dogadają z KPN,park się troche obkroi albo zrobi jakąs lipe pt.ochrona krajobrazowa ,potem wytnie się troche lasu,postawi kolejny kołchoz(sąsiedni blok bliżej niż ja mam z kuchni do łazienki) i po kłopocie.6 tysięcy ludzi albo i 10 tys,mieszka.Robią zakupy w tesco, PKB rośnie, a naród żyje coraz dostatniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *