Uwaga! Konkurs fotograficzny! Wiosna w obiektywie!

Kampinoski Park Narodowy ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem “KPN w obiektywie”. Zgłosić do niego może się w zasadzie każdy. Ciekawym ograniczeniem jest to, że konkursowe zdjęcie musi być wykonane ze szklaku turystycznego lub drogi publicznej. Jeden autor może przedstawić maksymalnie 3 zdjęcia. Dopuszczona jest podstawowa obróbka cyfrowa – wyostrzanie, kontrast itp.

Konkurs będzie się składał z czterech edycji – każda będzie odpowiadała poszczególnej porze roku. Na pierwszy ogień idzie WIOSNA, co oznacza, że zdjęcia w tej kategorii powinny być wykonane w kwietniu, maju lub czerwcu (ale niekoniecznie tego roku). Swoją drogą, kwiecień był w tym roku wyjątkowo śnieżny. W zasadzie konkursowe zdjęcia mogą być więc równie dobrze ze śniegiem :)).

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 sierpnia, a wyniki powinniśmy poznać do końca miesiąca. Nagrodami będą wydawnictwa książkowe i multimedialne Kampinoskiego Parku Narodowego oraz ogólnoprzyrodnicze, a także pamiątkowy dyplom.

Jeśli chodzi o kolejne edycje, to zdjęcia należy składać w terminie do:
• LATO – 10 października;
• JESIEŃ – 10 stycznia;
• ZIMA – 10 kwietnia.

Regulamin

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

1 komentarz do wiadomości “Uwaga! Konkurs fotograficzny! Wiosna w obiektywie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *