UFO zatacza coraz szersze kręgi

Na krótko po opublikowaniu przeze mnie notki o UFO w Puszczy Kampinoskiej okazało się, że cała sprawa jest nadmuchana, a rzekome zdjęcie z tego wydarzenia to puszka po groszku podrzucona na góry… Teraz się okazuje, że to prowokacja skierowana na zdyskredytowanie całego zajścia…
Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy serwisu „Na progu nieznanego”. Ich zdaniem wiele relacji świadczy o tym, że w miejscowości Gać w okolicach Leoncina faktycznie wylądowało UFO. Potwierdzeniem mają być liczne relacje świadków oraz zdjęcie, które opublikowano na stronie „NPN”, a na nim… zwykłe bagno… i do tego widać na nim drzewa bez liści, czyli zdjęcie nie mogło być wykonane w maju… sam więc już nie wiem, w co bardziej wierzyć – puszkę po groszku czy „Józka z bagien”.

Tak czy inaczej wokół całej sprawy atmosfera gęstnieje i jeśli coś nowego się wydarzy, to na pewno coś o tym napiszę. Jak tak dalej pójdzie, to może Puszcza Kampinoska stanie się nową strefą 51? Mieszkańcy Leoncina powinni więc szybko przebranżowić się z rolnictwa na sprzedaż koszulek z zielonymi ludzikami.

PS. Z góry przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony moimi kpinami, ale sprawa jest z jednej strony fascynująca i nietypowa, a z drugiej potwornie naciągana. Najcelniej skomentował ją jeden z internautów:
A nikt się nie zastanawiał , że na jakim badziejstwie latają te UFOludki . Ciągle same katastrofy. Przelatują całe parsekty wśród meteorów i zabójczego promieniowania i dolatują do Ziemi i jebudu w glebę. Może Oni po prostu z Ziemi zrobili sobie wysypisko śmieci . U nich za dużo kosztuje złomowanie to podrzucają do nas jak do lasu.

Więcej o UFO w Kampinosie:  [1] [2] [3]

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *