Na 3 maja już gładko… prawie

fot. PWZ

Zakończył się już remont ul. 3 maja w Izabelinie. Są równe chodniki i równy asfalt oraz nowe oświetlenie. Równocześnie trwają prace na tej samej drodze, ale w Truskawiu – termin zakończenia remontu uzależniony jest tu od warunków pogodowych, ale wg informacji powiatu warszawskiego zachodniego ulica ma być gotowa do maja przyszłego roku.

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze remontu odcinka pomiędzy Izabelinem a Laskami. Tu niestety asfalt jest wciąż pełen dziur, więc jazda na rowerze do przyjemnych zdecydowanie nie należy. Kiedy i ten fragment drogi doczeka się remontu? Na razie nie wiadomo. Na pewno nie w ramach przyszłorocznej “schetynówki”, ale być może na remont pieniądze wyłoży powiat razem z gminą?

Z ważnych drogowych ogłoszeń warto także wspomnieć o nowym asfalcie na ul. Leśnej w Wiktorowie oraz Zaborowie. Przebudowa objęła 1,7 km trasy.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

3 komentarze do wiadomości “Na 3 maja już gładko… prawie

  1. Do jazdy na rowerze na odcinku Izabelin – Laski służy ścieżka rowerowa, co nie zmienia faktu że nowa nawierzchnia nie zaszkodzi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *