Kiedy otwarcie nowego parkingu w Granicy?

Turyści przyjeżdżający do Puszczy Kampinoskiej przez Granicę z pewnością już zauważyli, że prace przy budowie nowego parkingu oraz polany rekreacyjnej są już na finiszu. Jak widać na zdjęciach, zrobiło się światowo. 
Niewątpliwie miejsce to będzie mogło przyjąć sporą liczbę turystów. Mnie osobiście cieszy jednak to, że kompleks powstał z gustem i nie jest przytłaczający. Szczególnie zauroczyła mnie toaleta typu toi-toi zamaskowana drewnianą konstrukcją :). No a do tego jest jeszcze oświetlenie, więc nie trzeba zmykać z Parku, gdy tylko zapadnie zmrok.

No ale kiedy ten przybytek zostanie otwarty dla turystów i nie będą oni musieli korzystać z tymczasowego parkingu? Zapytałem o to władze KPN-u. Z wyjaśnień wynika, że obiekt został odebrany przez Park z końcem października i teraz czeka tylko na pozwolenie na użytkowanie. Jak zostanie przyznane, obiekt zostanie otwarty.

Autor: Jerzy Królikowski

Dumny redaktor naczelny od 2010 roku. Miłośnik Puszczy od jeszcze dłuższego czasu. Po Kampinosie głównie biega i jeździ na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *